Купівля інформаційно торгових місць

У даному розділі представлені різні пакети місць для покупки інформаційно торгових місць на сервіс порталі оптової торгівлі optobazar.com

Для розміщення товарів і послуг в каталозі сервіс порталу оптової торгівлі optobazar.com без щорічної оплати оренди і з правом суборенди, на необмежений термін. А також з можливістю укладення додаткового договору з optobazar.com на надання уже Ваших інформаційно-торгових місць в оренду іншим користувачам порталу та отримання рентної плати в розмірі до 25% від номінальної вартості оренди одного інформаційно-торгового місця.

Для зручності у виборі кожен з пакетів місць представлений як окремий товар. Після ознайомлення і вибору необхідного пакету для покупки інформаційно торгових місць сервіс порталу оптової торгівлі optobazar.com досить його «купити», «додати в корзину» або «замовити» (зверніть увагу на різних мовах, а також на різних пристроях відображення також різне). Далі оформити замовлення. Для підтвердження замовлення з вами зв'яжеться консультант-представник в телефонному режимі, або при необхідності особисто.


Дякуємо за проявлений інтерес до нашого сайту.


Порівняти товари (0)


Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)